تضمین اصالت و کیفیت کالا

ورزش سنتر؛ فقط کالای با کیفیت و مورد تایید

ما در ورزش سنتر تمامی کالاهای ورزشی تولید داخل را از مبدا مستقیم تولید کنندگان تهیه و ارائه می نماییم ، تولید کنندگانی که سالهاست در زمینه های مختلف فعالیت داشته و کیفیت و اصالت کالای آن ها از پیش مورد تایید تیم فنی ورزش سنتر قرار گرفته اند . کالاهای ورزشی فروشگاه ورزشی ورزش سنتر که از تولیدات داخلی باشند همگی از برندهای معتبر داخلی بوده و کالاهای وارداتی نیز همگی از مبادی قانونی واردات آن ها صورت پذیرفته و علاوه بر آن از تولیدکنندگان مطرح اصلی دنیا می باشند .
ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری نداشته و این واردات معتبر توسط یک تیم تخصصی ورزشی است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ما و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

ورزش سنتر؛ ضمانت بازگشت وجه

کلیه کالاهای ورزش سنتر پس از تحویل به خریدار مشمول استفاده از مهلت ۷ روز ضمانت بازگشت وجه هستند ، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال مواجه شدید کافی است با تکمیل فرم تماس درخواست خود را مطرح و منتظر تماس همکاران ما باشید

لازم به ذکر است که کلیه کالاهایی که در ورزش سنتر ارائه می‌شوند نو بوده و به هیچ عنوان کالای کار کرده در سایت ورزش سنتر به فروش نمی‌رسد.

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.