روش‌های ارسال

با خرید از ورزش سنتر سرعت در خرید را لمس کنید

در روزهای عادی، سفارش‌ ها طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اواخر اسفند ماه، جمعه سیاه و … برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

ورزش سنتر با شرایط ارسال سریع‌، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل حضوری و رایگان در اراک فعال شده است و تلاش بر آن است که بنا به تقاضای شما مشتریان گرامی سایر شهرهای میهن عزیزمان نیز به این لیست اضافه شوند.

اراک:

سفارش‌ها در شهر اراک مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد و سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از پنج میلیون تومان در شهر اراک رایگان ارسال می‌شوند.

سایر شهرها

امکان تحویل سفارش‌هایی که تا ساعت 12 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، 3-5 روز بعد وجود دارد.(توجه فرمایید زمان انتخابی خروج از انبار توسط شما در انتهای هر خرید مبدا شمارش این بازه ی زمانی اعلام شده خواهد بود) . سفارش‌هایی که بعد از ساعت 12 و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش و مطابق انتخاب بازه ی زمانی شما تحویل به پست/تیپاکس/باربری خواهد شد.


نکات:

– در رابطه با سرویس تحویل رایگان در اراک فروشگاه اینترنتی ورزش سنتر، محل تحویل سفارش درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) خواهد بود. دلیل اتخاذ این تصمیم جلوگیری از شکایات  مدیران ساختمان‌ها، برخی محدودیت‌های موجود و اجتناب از مواردی که ورود به ساختمان‌ها می‌تواند ایجاد کند، می باشد. از جمله‌ی این موارد می‌توان به قوانین محدوده‌های شخصی و خصوصی، فضاهای مشترک آپارتمان‌ها و ورود به برخی مجتمع‌های مسکونی، اماکن تجاری، فرهنگی یا دولتی، اشاره کرد.

– تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از دو میلیون تومان در شهر اراک می‌شود و برای سایر شهر های مطابق با شرایط اعلامی همان بخش می باشد . هزینه ارسال سفارش‌های زیر دو میلیون تومان برای همه نقاط شهر اراک عدد 30000 تومان ثابت است.

– اگرمبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– – لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور مامورین تحویل سفارش کنترل شود.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی درحضور مامورین تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.
– سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از پنج  میلیون تومان است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

پست پیشتاز و تیپاکس برای سفارش‌های خارج از اراک در نظر گرفته شده است. پس از پردازش سفارش وتحویل به پست/تیپاکس ، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصدسفارش بین 1 تا 4 روز کاری است.(این عدد اعلامی شرکت های پست و تیپاکس می باشد ، بدیهی است در صورت افزایش این بازه ی زمانی مسئولیت با این دو شرکت بوده و ورزش سنتر تنها بعوان حامی شما پیگیری سفارشات را انجام خواهد داد و پاسخگویی نهایی با پست/تیپاکس خواهد بود .

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

https://tracking.post.ir

کد رهگیری مرسولات شما همواره از طریق پیشخوان حساب کاربری شما و انتخاب هر کدام از سفارشات قابل مشاهده است.

– اگر ارسال سفارش مشمول هزینه باشد (سفارش‌های با مبلغ زیر 5 میلیون تومان در روش تحویل از طریق پست پیشتاز یا تیپاکس ارسال می‌شوند) چنانچه ارسال بصورت پس کرایه بوده باشد ، هزینه ارسال در وب سایت شرکت مربوطه درج می‌شود و دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل کالا تخلف محسوب می‌شود. در صورت مشاهده چنین مواردی می توانید مراتب را جهت پیگیری از طریق ایمیل و یا شماره های تماس موجود در وب سایت های این دو شرکت به ایشان اطلاع دهید.

برای ارسال کالاهای حجیم و سنگین به شهرستانها کالا به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری/تیاکس هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد.

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.